fbpx
HomeUsługa

Usługa

Praca z zagranicznymi kontrahentami to bez wątpienia źródło nowych szans biznesowych. Pozwala na szybszy wzrost, skalowanie działalności przedsiębiorstwa i zabezpieczenie pozycji rynkowej. Nie odbieraj sobie możliwości rozwoju Twojej firmy i zdobywania nowych doświadczeń. Znajdź nowych klientów i rozpocznij tworzenie międzynarodowej marki, która wyróżni Cię spośród konkurencji w Polsce i w innych krajach.

To normalne, że początkowo jesteś pełen wątpliwości. Nie wiesz, od czego zacząć i jakie kraje eksportowe wybrać. Obawiasz się rozmów z potencjalnymi klientami zagranicznymi, różnic językowych i kulturowych. Masz świadomość, że same starania nie wystarczą, a trud, który włożysz w tę pracę, może nie przynieść oczekiwanych efektów.

Takie myśli to pierwszy krok do sukcesu. Udowadniają, że do biznesu podchodzisz poważnie i profesjonalnie. Nie chcesz pozwolić sobie na wpadki. Pozwól więc, żebyśmy to my zrobili za Ciebie ten pierwszy krok. Skoncentruj się na rzeczach, w których wiesz, że jesteś najlepszy – stwórz dobry produkt, zapewnij jakość Twojej usługi. Pomożemy Ci dotrzeć z nimi do Twoich nowych klientów i pozyskać leady sprzedażowe.

Poniżej opis poszczególnych etapów mechanizmu pozyskiwania klientów zagranicznych.

Etap 01 Analiza potencjalnych
kierunków ekspansji

Zajmujemy się wyszukiwaniem potencjalnych klientów dla Twojej firmy. Jednak nasza usługa nie ogranicza się do przygotowania samej bazy klientów czy wysłania kilku wiadomości. Aby zapewnić najwyższą skuteczność naszych działań, najpierw analizujemy Twoją ofertę. Analiza ta pozwoli stwierdzić dla jakiej grupy odbiorców propozycja może okazać się ciekawa. Na podstawie naszego doświadczenia w realizacji podobnych projektów oraz przeglądu danych dotyczących sprzedaży czy importu, pomożemy Ci też wybrać rynki zagraniczne, na których Twoje produkty i usługi mają największą szanse na sukces. Być może Twoje dotychczasowe próby rozwoju działalności zagranicznej były mniej skuteczne ze względu na źle dobrane rynki czy grupy docelowe odbiorców?

Etap 02 Identyfikacja potencjalnych
partnerów handlowych

Następnie specjalnie dla Ciebie przygotujemy bazę potencjalnych klientów – najlepszą, jaką możesz dostać na rynku – idealnie dopasowaną do Twojej oferty. Aby identyfikacja potencjalnych odbiorców Twoich produktów i usług była jeszcze skuteczniejsza, nie korzystamy z gotowych baz danych. Osobiście wyszukujemy każdego klienta, którego dane od nas dostaniesz. Ten proces to nasza żmudna praca, którą wykonujemy za Ciebie – proces, którego nie można przyspieszyć. Bazy danych dostępne na rynku „od ręki” często są nieaktualne lub zupełnie nie odpowiadają Twoim potrzebom. U nas taki problem nie występuje – każda z firm, która pojawi się w Twojej bazie danych, będzie wyszukana specjalnie dla Ciebie

Etap 03 Realizacja kampanii
sprzedażowej

Kolejnym etapem naszych prac jest realizacja kampanii sprzedażowej. Ten etap rozpoczyna się po ustaleniu listy potencjalnych odbiorców i polega przede wszystkim na nawiązaniu z nimi kontaktu w Twoim imieniu. Z potencjalnymi klientami kontaktujemy się mailowo – wiadomości wysyłamy w odpowiednim odstępie czasowym, aby umożliwić zapoznanie się z Twoją ofertą oraz powrót do tematu współpracy, jeżeli otrzymamy odpowiedzi na wcześniejsze próby kontaktu. Dla każdej wiadomości tworzymy unikalny tekst, który dopracujemy w taki sposób, aby jak najlepiej prezentował Twoją ofertę.

Etap 04 Przekazanie informacji o firmach
zainteresowanych współpracą

O każdej odpowiedzi, jaką otrzymamy od osób Twoich nowych klientów, dowiesz się natychmiast po jej wpłynięciu do nas. Zresztą przez cały czas trwania usługi będziesz miał dostęp do systemu z którego korzystamy, a w przypadku jakichkolwiek pytań zawsze masz możliwość kontaktu z naszym konsultantem, który zajmuje się Twoim projektem. Na koniec usługi, po zebraniu grupy kontrahentów zainteresowanych współpracą z Twoją firmą, przekazujemy Ci szczegółowe dane do wszystkich przedsiębiorstw, z którymi się kontaktowaliśmy, a także korespondencję, którą wymienialiśmy, oraz służymy pomocą w dalszych działaniach eksportowych.


Wysoka skuteczność podejmowanych działań

Nasza skuteczność wynika przede wszystkim z zaangażowania profesjonalnego zespołu konsultantów. Zespół ten kieruje się przede wszystkim wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, które wykorzystujemy dla dobra każdego z naszych klientów – dlatego też nasze działania są tak skuteczne. Mamy sprawdzone sposoby wyszukiwania odpowiednich informacji, dostęp do wielu płatnych i bezpłatnych źródeł danych, a także sprawdzone systemy informatyczne, które wspierają nas w codziennej pracy. Jesteśmy cenioną marką, ponieważ podczas realizacji naszych zadań stale utrzymujemy kontakt z naszymi klientami, odpowiadamy na pytania i staramy się być najlepszym wsparciem w podjętych działaniach. Na bieżąco reagujemy taż na informacje płynące z rynków, którymi się zajmujemy, dzięki czemu możemy wprowadzać zmiany w realizowanych usługach zapewniając im jak najwyższą skuteczność. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie sprzedaży i pozyskiwania klientów, o czym świadczą również liczby: przeprowadziliśmy ponad 300 projektów na 50 rynkach zagranicznych.

Profesjonalne doradztwo i kompleksowa opieka

Decydując się na nasze usługi wybierasz skuteczność gwarantowaną naszym doświadczeniem i wiedzą, a dodatkowo oszczędzasz czas i pieniądze. Wybierasz nie tylko bazę danych, ale usługę doradczą – na każdym etapie możesz liczyć na wsparcie merytoryczne i formalne doświadczonych ekspertów. Podpowiadamy, jak skutecznie działać na rynkach zagranicznych, w jaki sposób szukać nowych klientów oraz prowadzić dalsze działania eksportowe, by były jak najbardziej efektywne.

Świadczymy innowacyjne usługi, które wspierają rozwój i eksport firm na rynkach międzynarodowych. Zapewniamy kompleksowe, indywidualne, profilowane pod odbiorcę działania, które zapewnią rozwój Twojej firmy na nowych rynkach zbytu.

Podczas korzystania z naszych usług towarzyszyć będzie Ci poczucie bezpieczeństwa, gwarantowane przez stały kontakt z dedykowanym konsultantem. Za realizacje projektu odpowiadać będą nasi eksperci reprezentujący wiele dziedzin i posiadający udokumentowane doświadczenie w realizacji tego typu zadań. Interdyscyplinarność i swoboda komunikacji umożliwiają nam pozyskanie informacji z każdego rynku docelowego, bez względu na różnice językowe czy kulturowe.

Decydując się na nasze usługi dajesz swojej firmie szansę na lepszą przyszłość. Biznes nie lubi zastoju, trzeba iść z duchem globalizacji. I my z chęcią Ci w tym pomożemy.

Wybierz pakiet

Skontaktuj się z nami, pomożemy wynieść Twój biznes na nowy poziom. Pozyskamy klientów zagranicznych, zainteresowanych współpracą z Twoją firmą. Wybierz interesujący Cię pakiet.

 • Pakiet GetLead 200
  200
 • Usługa obejmuje wyszukanie 200 potencjalnych, zagranicznych klientów dla Twojego biznesu.
 • Pakiet GetLead 500
  500
 • Usługa obejmuje wyszukanie 500 potencjalnych, zagranicznych klientów dla Twojego biznesu.
 • Pakiet GetLead 1000
  1000
 • Usługa obejmuje wyszukanie 1000 potencjalnych, zagranicznych klientów dla Twojego biznesu.