HomeKlienci

Klienci

+350liczba firm z którymi współpracowaliśmy
+50liczba rynków
+20liczba branż

Działalność HR (agencje pracy, rekrutacje)

Agencja pracy

Blisko 40% odbiorców odpowiedziało na wysłane do nich wiadomości, a współczynnik pozytywnych odpowiedzi wyniósł aż 12,09%. Ponadto zrealizowane przez nas działania przyniosły efekt w postaci 26 zorganizowanych spotkań. To ogromny wzrost w stosunku do dotychczasowych wyników firmy. W tym momencie Klient planuje z nami kolejne działania, tym razem na rynku niemieckim.

Czytaj więcej

Agencja pracy tymczasowej

Rezultatem naszej pracy była duża frekwencja odpowiedzi – praktycznie co trzecia firma niemiecka i/lub holenderska odpisała na wysłaną przez nas wiadomość. Pozyskanych zostało także 15 leadów sprzedażowych. Zadowolony klient zlecił nam kolejną usługę, tym razem na rynku polskim.

Czytaj więcej

Przemysł spożywczy

Producent wyrobów spożywczych

W wyniku zrealizowanych przez nas działań 56,86% firm odpowiedziało na wysłane wiadomości, natomiast 42,16% przedsiębiorstw wyraziło zainteresowanie ofertą Klienta.

Czytaj więcej

Stolarka okienna

Producent okien

Pierwsza kampania trwała cztery miesiące i przyniosła efekty w postaci współczynnika odpowiedzi na poziomie 11%, wśród których blisko co druga była odpowiedzią pozytywnych. W wyniku naszych działań Klient rozpoczął współpracę z kontrahentami z rynku norweskiego.

Czytaj więcej

Producent akcesoriów meblarskich

Efekty kampanii przerosły nasze oczekiwania. Blisko 40% odbiorców odpowiedziało na nasze wiadomości, ok. 15% stanowiły wiadomości pozytywne. Zanim zakończyliśmy realizację projektu Klient dokonał pierwszych transakcji. Firma planuje nadal korzystać z naszych usług, doceniając fakt, że dzięki naszej pomocy miała możliwość rozpocząć ekspansję zagraniczną, a w konsekwencji zwiększyć osiągane przychody.

Czytaj więcej

Opakowania

Producent opakowań

Dostarczyliśmy Klientowi leady sprzedażowe do czołowych polskich, czeskich, słowackich, niemieckich i ukraińskich firm. Około 40% odbiorców kampanii odpowiedziało na nasze wiadomości, a współczynnik pozytywnych odpowiedzi na propozycję spotkania wyniósł 24,12%.

Czytaj więcej