Klienci

Klient – agencja pracy

Agencja pracy z Poznania specjalizująca się w leasingu pracowników tymczasowych, w szczególności związanych z pracami lekkimi w magazynach, centrach logistycznych, sieciach handlowych etc. Klient dotychczas prowadził działania sprzedażowe we własnym zakresie, jednakże, w wyniku pojawienia się coraz większej liczby nowych zleceń, więcej czasu musiał poświęcić na sprawy organizacyjne.

Oczekiwanie naszego Klienta

Celem Get-Lead było dotarcie do firm zlokalizowanych w Polsce, w szczególności przedsiębiorstw prowadzących działalność logistyczną, sieci handlowych, producentów wyrobów metalowych oraz produktów FMCG. Preferowanymi kontaktami były osoby decyzyjne takie jak HR business partner, kierownik zakładu, logistic manager i zakupowiec. Klient oczekiwał od usługi możliwie największej liczby firm zainteresowanych spotkaniami.

Implementacja

Zaprojektowaliśmy dla naszego Klienta kampanię wykorzystującą cold maile jako narzędzie pozwalające zmaksymalizować efekty przy minimalnych nakładach. Zgodnie z założeniami, poszczególne wiadomości wysyłane były do osób decyzyjnych na stanowiskach preferowanych przez Klienta. Spersonalizowane treści marketingowe, opracowane przez naszych copywriterów, pozwoliły skutecznie nawiązać kontakt z wyżej wymienionymi decydentami i pozyskać ich zainteresowanie ofertą Klienta i spotkaniem z jego przedstawicielem.

Efekt

Blisko 40% odbiorców odpowiedziało na wysłane do nich wiadomości, a współczynnik pozytywnych odpowiedzi wyniósł aż 12,09%. Ponadto zrealizowane przez nas działania przyniosły efekt w postaci 26 zorganizowanych spotkań. To ogromny wzrost w stosunku do dotychczasowych wyników firmy. W tym momencie Klient planuje z nami kolejne działania, tym razem na rynku niemieckim.

Dane charakteryzujące usługę:

Współczynnik odpowiedzi: 37,67%

Współczynnik pozytywnych odpowiedzi: 12,09%

Kraj kampanii: Polska

Odbiorcy kampanii: producenci FMCG, sieci handlowe, producenci wyrobów metalowych, przedsiębiorstwa prowadzących działalność logistyczną

Target personalny: HR business partner, kierownik zakładu, logistic manager, specjalista ds. zakupów